Otváracie hodiny:
Po. - Pia.:        07:00 - 21:00
So. - Ne.:                 11:00 - 21:00

Doplnky

Doplnky výživy: 1. pomoc pre športovca

Doplnky výživy sú neoddeliteľnou súčasťou každého športovca. Hrajú významnú úlohu pri zvyšovaní výkonnosti, zlepšovaní funkčnosti pohybového aparátu a skvalitňovaní celkového životného štýlu, bez vekového ohraničenia. Suplementácia doplnkami výživy má najväčší význam pre výkonnostných športovcov. Najlepšie výkony potrebujú najlepšie palivo. Starostlivo vybrané doplnky výživy skrátia čas potrebný k dosiahnutiu cieľa v budovaní hmoty, v diétach a regenerácii, i zlepšia kvalitu bežnej životnej úrovne.

Ak vyberáte doplnok výživy, rozhodujte sa podľa cieľa, ktorý chcete dosiahnuť. Rozdielny výber zvolí atlét, bojovník, či trojbojár, alebo žena v diéte. Výživové doplnky a ich špecifickosť pri správnom výbere a zaradení do tréningového plánu môžu až neuveriteľne pomôcť a urýchliť budovať hmotu, zhadzovať tuk, zvyšovať silu a iné.

Aminokyseliny Geinery - naberanie hmoty Proteíny - zdroj bielkovín Kreatíny - zdroj sily Predtréningové pumpy Spaľovače tukov Proteíny - tičinky energia Carnitinové prípravky

Doplnky výživy si môžete zakupiť vo Fitness centre, podľa aktuálnej ponuky.

Otváracie hodiny:
Po. - Pia:        07:00 - 21:00
So. - Ne.:                 11:00 - 21:00
Domov     Facebook     Google+
Bodybuilder